o tym i o owym

Po kilkunastu tysiącach odwiedzin mojego blogu na Yahoo360, zdecydowałem zamknąć tamte strony. Być może będę kontynuował te moje refleksje po angielsku i tym razem również po polsku na tej stronie.
Używam platformy WordPress, którą zainstalowałem na własnej witrynie i przyznaję nigdy przedtem jej nie używałem, więc nie mam pojęcia o wielu trikach i chwytach tej komputerowej zabawki. Zresztą nie o o błyskotki wiedzy elektronicznej mi chodzi. A raczej o refleksje nad sprawami tymi i owymi. Trochę polityki (o tyle, o ile ona wpływa na nasze życie – a wpływa, oj wpływa, jak tsunami), trochę o sztuce i kulturze, które szczególnie bliskie są memu sercu. Słowem: to i owo.

zdjęcie powyżej zrobiłem gdzieś w okolicach ulicy Targowej w Warszawie, podczas mojej wizyty w kraju wiosną tego roku. Taki kawałek starej Warszawy peerlelowskiej, jaką pamietam z czasów, gdy tam mieszkałem. I smutne przypomnienie, że po raz wtóry nie wszystkim postawiono szklane domy. Choć marzycieli i Judymów nie brakło.

Zapiski prowadzić będę głównie w języku angielskim, nie zapominając jednak o tekstach po polsku. Chętnych zapraszam tez do moich stron poetyckich

About Bogumil P-G

publisher, essayist, poet lived (and born) in Poland, later England, Italy, presently in Canada
This entry was posted in blog Bogumiła (polski). Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>